Úvod  \ Sebapoznania

Bachovy esence - Sebapoznania

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502025

Bachove esencie - SEBEPOZNANIA 

Sebapoznania je veľmi podceňovaná a neobľúbená súčasť hľadania podstaty a zmyslu ľudského života. Prečo? Pretože je otázkou osobného zážitku. Je otázkou stretnutie s nevedomú, menejcennou, tieňovú, úmyselne potlačovanú častí ľudskej osobnosti. Je stretnutím s osobným zlom. To pochopiteľne vnáša do ľudskej mysle strach, bolesť a utrpenie. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia otrokmi svojich myšlienok a utkvelých predstáv. Pomáha odhaliť vlastnú myseľ.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru SEBEPOZNANIA a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantská správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, hodnotenie ostatných, odsudzovanie, zatvrdilosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že "mám vždy pravdu", zarytost, agresivita.

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovanie láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebaľútosť.

Holly - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Water Violet - Perutník bahenné - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Nočné mory

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PSÍK NA CESTÁCH

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Medvedica lekárska

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 5 ks

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Svetlík lekársky

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 5 ks

Pečeňové zmes kvapky HEPAMIX

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 9 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence  - Čekanka obecná 8, Voda z léčivých pramenů 27, Buk lesní 3, Žebratka bahenní 34, Cesmína ostrolistá 15, Žlutá vrba 38, Vinná réva 32

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.