Úvod  \ Sebadôvera I.

Bachovy esence - Sebadôvera I.

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502004

Bachove esencie - SEBADÔVERA

Sebadôvera môže byť atrofická (znížená) alebo hypertrofická (zvýšená). Atrofická je charakterizovaná podceňovaním, ustrašenosť, pasivitou, nesmelosťou, prehnanú trémou, neoprávnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, nadmernú ústupčivosti. Hypertrofická sebadôvera je charakterizovaná neodôvodneným sebavedomím, domýšľavosťou, pýchou, urážlivosť, nadutosťou, opovrhovaním druhými. Zdravá sebadôvera sa dá formovať aktívnou účasťou v skupinovej (tímovej) prácu, aktívnym životom v kolektíve, sebavýchovou a sebavzdelávaním. Sebavedomie je dôležitá zložka osobnosti, ktorá určuje, do akej miery si človek uvedomuje svoje možnosti, schopnosti a rezervy, ako sa hodnotí a do akej miery veria vo svoju schopnosť obstáť v životných situáciách. S tým všetkým potom samozrejme súvisí, či sa má človek rád a sama seba si váži. Úroveň sebavedomie alebo sebadôvery ovplyvňuje všetky oblasti ľudského života. Táto kombinácia je vhodná pre vybudovanie vnútornej sebadôvery a stabilnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru SEBADÔVERA a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantská správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, hodnotenie ostatných, odsudzovanie, zatvrdilosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že "mám vždy pravdu", zarytost, agresivita.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Holy - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovania.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Komunikácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIVITY U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vilcacora bylinný extrakt

Cena: 8,13 EUR

Skladom: 3 ks

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Borovice 24, Hořec 12, Jedlý kaštan 30, Poupě jírovce 7, Modřín 19, Planná růže 37, Vlašský ořech 33, Zeměžluč 4

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.