Úvod  \ Rozhodnosť

Bachovy esence - Rozhodnosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502017

Bachove esencie - ROZHODNOSŤ 

Rozhodný človek je vytrvalý, plný odhodlania a schopný robiť rozhodnutia. Rozhodnosť je vlastnosť, ktorá je charakteristická pre vysoko úspešných ľudí, medzi ktoré patria významní športovci a lídri. Ak chcete posilniť svoju mentálnu silu a na ceste za vašimi cieľu lepšie čeliť najrôznejším výzvam a problémom, tak sa budete musieť stať rozhodný a zapracovať na vlastnostiach s tým spojených. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo sa cítia stratení a sú nerozhodní. Pomáha prečistiť a objasniť pohľad na svet.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru ROZHODNOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Mimulus - Čarodejka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Wild Oat - Stoklas větevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, surovom nadšenie a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIVITY U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Zlosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Obavy z cestovania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Sveřep větevnatý 36, Habr obecný 17, Růže planá 37, Chmerek roční 28, Kejklířka skvrnitá 20, Vlašský ořech 33, Rožec 5

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.