Úvod  \ Prvá pomoc SOS

Bachovy esence - Prvá pomoc SOS

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502035

Bachove esencie - PRVÁ POMOC SOS

Stres môžeme definovať ako súhrn fyzických a duševných reakcií na neprijateľný pomer medzi skutočnými alebo predstavovanými osobnými skúsenosťami a očakávaniami. Podľa tejto definície je stres odpoveď, ktorá v sebe zahŕňa ako fyzické, tak i psychické zložky. Inými slovami, stres je stav organizmu, ktorý je všeobecnou odozvou na akúkoľvek výrazne pôsobiacu záťaž - fyzickú alebo psychickú. Pri strese sa uplatňujú obranné mechanizmy, ktoré umožňujú prežitie organizmu vystaveného nebezpečenstvo. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí čelia extrémnemu stresu alebo prekonali šok, bolesť, smútok alebo je prepadli náhle problémy. Esencia pôsobí okamžite s upokojujúcim efektom.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre PRVÁ POMOC SOS a ich vplyv na ľudské emócie:

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k mdloby, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Crab Apple - Plané jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Rose - Devätorník peniažtekový - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenie.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a vleklých.

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Žen-šen tinktúra kvapky

Cena: 6,04 EUR

Skladom: 3 ks

Brusnica obyčajná bylinný extrakt

Cena: 8,29 EUR

Skladom: 10 ks

Večná ustaranosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Pre ženy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Klanopraška čínska bylinný extrakt

Cena: 6,21 EUR

Skladom: 10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.