Úvod  \ Prestať fajčiť

Bachovy esence - Prestať fajčiť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502012

Bachove esencie - PRESTAŤ FAJČIŤ

Fajčenie je finančne náročný zlozvyk, poškodzuje zdravie nielen toho, kto aktívne fajčí, ale aj celého jeho okolia. Fajčiarovi zapácha z úst a objavuje sa u neho žltnutie zubov. Fajčenie zbavuje slobodnej voľby, môže brániť v návšteve rôznych miest, ako sú kiná či divadlá. Keď prestanete fajčiť, obnovíte si normálny životný rytmus a osviežujúci spánok. Vráti sa vyrovnanosť a zabudnutá chuť žiť; stres, úzkosť a podráždenosť, vyvolané abstinenciou sa pozvoľna vytratí. Pokožka a vlasy budú vyzerať zdravšie. A kolísanie hmotnosti, ktoré nastáva v období abstinencie, sa ustáli počas asi troch mesiacov. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo chcú prestať fajčiť - reguluje prejavy a stavy pri odvykaní - upokojuje psychiku - celkový stav mysle.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru PRESTAŤ FAJČIŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sexuálna túžba

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Šišák bylinný extrakt

Cena: 6,46 EUR

Skladom: 5 ks

Vrbovka bylinný extrakt

Cena: 6,46 EUR

Skladom: 5 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Vlašský ořech 33, Bílý kaštan 35, Zeměžluč lékařská 4, Řapík lékařský 1, Slíva třešňová 6, Netýkavka žlázonosná 18, Jilm 11

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.