Úvod  \ AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Bachovy esence - AGRESIU ZO STRACHU U PSA

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3503004

Bachove esencie pre zvieratá - AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Bachove kvapky - špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná na agresivitu psa, spôsobenú jeho strachom. Môžete použiť pri strachu z ľudí, iných zvierat, prostredie. Vhodné aj pre úzkostlivé, alebo naopak podráždene a agresívne reagujúce psíkov na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre AGRESIE ZO STRACHU U PSA a ich vplyv na emócie zvieraťa:

Beech - buk - netolerancie, zatvrdilosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, zarytost, agresivita.

Cherry Plum - slivka čerešňová - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva.

Holy - cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Mimulus - čarodejka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, bolesti, operácie, autorít, zvierat.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, veľké zľaknutie, kríza, strach.

Vine - vínna réva - dominancie, arogancie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, panovačnosť, bezohľadnosť.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete psíkovi dávať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do papuľky psíka alebo primiešaním do vody či jedla. Ak ucítite na psíkovi potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Štíhla línia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Tato kombinace obsahuje tyto esence - Buk lesní 3, Slíva třešňová 6, Cesmína ostrolistá 15, Snědek okoličnatý 29, Vinná réva 32, Kejklířka skvrnitá 20

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.