Úvod  \ AGRESIVITY U PSA

Bachovy esence - AGRESIVITY U PSA

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3503003

Bachove esencie pre zvieratá - AGRESSIVITY U PSA

Bachove kvapky - špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pre agresívne a útočné psov. Vhodné aj pre úzkostlivé, alebo naopak podráždene a agresívne reagujúce psíkov na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre AGRESIVITY U PSA a ich vplyv na emócie zvieraťa:

Beech - buk - netolerancie, zatvrdilosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, zarytost, agresivita.

Cherry Plum - slivka čerešňová - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva.

Holy - cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, veľké zľaknutie, kríza, strach.

Vine - vínna réva - dominancie, arogancie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, panovačnosť, bezohľadnosť.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete psíkovi dávať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do papuľky psíka alebo primiešaním do vody či jedla. Ak ucítite na psíkovi potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Pre ženy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Pupalka dvojročná

Cena: 6,63 EUR

Skladom: 1 ks

SMÚTOK U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Mamička k pôrodu

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Tato kombinace obsahuje tyto esence - Buk lesní 3, Slíva třešňová 6, Cesmína ostrolistá 15, Snědek okoličnatý 29, Vinná réva 32

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.