Úvod  \ Pre ženy

Bachovy esence - Pre ženy

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502023

Bachove esencie - PRE ŽENY

Táto kombinácia je vhodná pre tie ženy, ktoré trpia hormonálnou nerovnováhou. Pomáha zmierniť ťažkosti spojené s hormonálnou nerovnováhou pri prechode - pôrode - či nepravidelné a bolestivej menštruácii.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru PRE ŽENY a ich vplyv na ľudské emócie:

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovanie láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebaľútosť.

Crab Apple - Ovčie Jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálne a kríza stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnost, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Spánok

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Biovitality Spánok - bylinný komplex

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Vyťaženosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

SMUTNÁ MAČIČKA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Čekanka obecná 8, Chmerek roční 28, Modřín opadavý 19, Hořčice polní 21, Vlašský ořech 33, Plané jablko 10, Žlutá vrba 38

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.