Úvod  \ Osamelosť

Bachovy esence - Osamelosť

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502042

Bachove esencie - OSAMELOSŤ

Občas je každý rád sám, ale osamelosť je horšie. Prichádza a zviera dušu. Niekedy si s ňou poradíme sami, inokedy je pomoc odborníka nevyhnutná. Ľahšie sa samozrejme hľadajú riešenie, ak si uvedomíme, čo k nášmu pocitu osamelosti prispieva. Každopádne však platí, že sami seba poznáme a najlepšie cítime, čo pre seba môžeme urobiť a navyše spôsobom, ktorý práve nám vyhovuje. Táto kombinácia je vhodná pre osamelých ľudí so strachom sa zoznámiť, pre ľudí ktorí sa sústredia len na vlastné problémy a snaží sa o ne podeliť s okolím, ktoré to väčšinou zaťažuje a nechce to počuť, kombinácia je vhodná ako do osobného života tak aj do profesionálneho , umožňuje nadviazať lepšiu schopnosť práce v kolektíve.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru OSAMELOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k mdloby, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Heather - Vres obyčajný - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Water Violet - Perutník bahenné, vlašský orech - odstup, neprístupnosť, rezervovanosť, izolovanosť, odstup od ľudí, neschopnosť sa uvoľniť, hrdosť, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Dospievajúca mládež

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Obavy z cestovania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Topoľ čierny

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.