Úvod  \ Operácia

Bachovy esence - Operácia

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502039

Bachove esencie - OPERÁCIE

Operácia znamená v medicínskej terminológii takýto zákrok, pri ktorom sa používajú chirurgické techniky, najmä manuálne a prístrojové. Ide vždy o invazívne zákroky. Cieľom je vyliečiť patologický stav alebo vyšetriť pacienta alebo snaha prispieť k zlepšeniu telesné funkcie alebo vzhľadu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa chystajú na operáciu alebo už sú po operácii, esencia je vhodná proti fyzickému a psychickému šoku

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru OPERÁCIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a vleklých.

Sweet Chestnut - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenie, bezvýchodiskovosti, dosiahnutí hranice únosnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, zlyhanie síl, "temná noc duše", žiadna nádej.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sebadôvera II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Koncentrácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Praslička roľná

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

ŠTEKAJÚCI PES

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyťaženosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.