Úvod  \ Obavy z cestovania

Bachovy esence - Obavy z cestovania

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502022

Bachove esencie - OBAVY Z CESTOVANIE

Báť sa je prirodzené. Niektorí sa boja búrky, iní nemôžu vystáť uzavreté priestory a ďalším naháňa najväčší hrôzu cestovania. Hoci strach je v mnohých prípadoch priateľ, ktorý motivuje k lepším výkonom a odrádza od riskantných nápadov, jeho tienistá stránka je poriadny prevít. Nehádžte ale flintu do žita, aj so strachom sa dá vysporiadať. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú obavy z cestovania alebo ktorých cesty sprevádza nervozita. Esencia upokojuje - lepšia duševná pohoda - vyrovnanosť a vyrovnáva celkový stav mysle.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre OBAVY Z CESTOVANIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Honeysuckle - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a glorifikovaná starých časov, ľútosť nad premárneným šancami, nezáujem o súčasnosť, stesk.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staranie sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je moc, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Zelený jačmeň

Cena: 6,63 EUR

Skladom: 6 ks

Choď za srdcom

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Verrusol sérum na bradavice

Cena: 7,08 EUR

Skladom: 9 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

 Obsahuje tyto esence - Vlašský ořech 33, Zimolez kozí list 16, Chmerek roční 28, Habr obecný 17, Oliva 23, Jilm 11

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.