Úvod  \ Nočné mory

Bachovy esence - Nočné mory

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502008

Bachove esencie - NOČNÉ MORY 

Nočná mora sa nazýva zlý sen, ktorý sužuje spiaceho počas noci. V ľudovej tradícii ju spodobňuje prízrak, ktorý sadne spáčovi na hruď a sťažuje mu tak spánok. Nočné mory ako zlé sny sa dostavujú počas "snové" paradoxný spánok. Po prebudení si postihnutý nočnú moru jasne pamätá. Nočné mory sa vyskytujú obvykle u detí a dospelých, ktorí prežili nejaké trauma. Podobným fenoménom je nočný des, ktorý sa však dostavuje v priebehu hlbokého NREM spánku, takže si ho postihnutý po prebudení spravidla nepamätá. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú neustály strach, hrôzy a tiež nočné mory.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru nočné mory a ich vplyv na ľudské emócie:

Aspen - Topol osika - strach bez zjavného dôvodu, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilie, prepadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočné mory a zlé sny, pocit nebezpečenstva, obavy, tieseň, prehnaná citlivosť, ustrašenosť, plachosť, bojazlivosť , pocit, že sa stane niečo strašné.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Mimulus - Kejkířka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Rock Rose - Devätorník peniažtekový - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenie.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a vleklých.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

STRACH U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Dospievajúca mládež

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Operácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Orech kráľovský bylinný extrakt

Cena: 6,04 EUR

Skladom: 8 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Bílý kaštan 35, Devaterník penízkovitý 26, Kejklířka skvrnitá 20, Slíva třešňová 6, Topol osika 2, Snědek okoličnatý 29

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.