Úvod  \ Nespavosť II.

Bachovy esence - Nespavosť II.

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502016

Bachove esencie - NESPAVOSŤ 

Nekonečné noci, keď ležíte na chrbte v posteli a pozeráte do stropu a jediným prianím, konečne zaspať. Ak vás tieto problém prenasledujú noc čo noc, spánok neprichádza alebo je veľmi ľahký a krátky, mali by ste si položiť otázku, či netrpíte nespavosťou, alebo tiež insomniou. Veľa z nás určite nespavosť potrápila, je však potrebné si uvedomiť, čo ju spôsobuje. Ak vás čaká náročný test v škole, pohádali ste sa s partnerom alebo sa na noc prejedli či dokonca opili, môžete očakávať, že vás nespavosť bude trápiť iba jednu alebo dve noci. V takom prípade však nemôžeme hovoriť o nespavosti ako choroby alebo poruche, ale skôr zažívate nadmieru stresu alebo ste porušili niektoré z pravidiel spánkovej hygieny. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia nepokojným spánkom a chcú docieliť kvalitného spánku. Keď vás trápi nespavosť, časté prebúdzanie, nepokojné myšlienky pred spánkom, keď cítite vnútorné napätie.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru NESPAVOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Mimulus - Čarodejka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staranie sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je moc, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Beta karotén

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 6 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

imelo biele

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Ľubovník bylinný extrakt

Cena: 5,79 EUR

Skladom: 4 ks

ŽIARLIVOSŤOU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Oliva 23, Bílý kaštan 35, Sporýš lékařský 31, Kejklířka skvrnitá 20, Řepík lékařský

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.