Úvod  \ Nespavosť I.

Bachovy esence - Nespavosť I.

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502011

Bachove esencie - NESPAVOSŤ 

Väčšina z nás sa určite zhodne na tom, že spánok patrí medzi to najpríjemnejšie v živote. Veľa ľudí sa však potýka s problémami, ktoré im nedovolí si ho dosýta užiť. Nespavosť a iné poruchy spánku by nikto nemal podceňovať. Sú považované za určitý typ ochorenia a ťažkostí, často sú ale tiež príznakom, že niečo nie je v poriadku. Príčina môže byť banálne aj podstatne závažnejšieho charakteru, vždy je ale nutné ju odhaliť a urobiť potom zmeny, ktoré ju odstráni. Boj za výdatný spánok môže byť náročný a zdĺhavý, ale určite sa oplatí. Táto kombinácia je užitočná k uvoľneniu mentálnych i citových mechanizmov, na utíšenie jakéhokoliv psychického rozrušenie, ktorý bráni pokojnému osviežujúcemu spánku.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru NESPAVOSŤ a ich vplyv na ľudské emócie:

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Rock Rose - Devätorník peniažtekový - panika, hrôza, prehnaná reakcia, zo strachu tras nôh, potenie rúk, mdloby, pocit ochromenie.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

SMÚTOK U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

ŽIARLIVOSŤOU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

SMUTNÁ MAČIČKA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Bílý kaštan 35, Devaterník penízkovitý 26, Netýkavka žlázonosná 18, Sporýš lékařský 31

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.