Úvod  \ Nefajčím

Bachovy esence - Nefajčím

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502013

Bachove esencie - NEFAJČÍM 

Rozhodnutie nefajčiť je tým najdôležitejším, ktoré môže fajčiar urobiť pre predĺženie a skvalitnenie svojho života. Veľa čerstvých nefajčiarov sa zaujíma o to, za ako dlho sa ich organizmus dokáže vysporiadať s následkami fajčenia a zbaviť sa všetky záťaže. Odpoveď na túto zdanlivo jednoduchú otázku ale nie je až tak jednoduchá a je závislá na mnohých faktoroch. Veľmi všeobecne sa dá povedať, že očistenie organizmu od násleků fajčenia trvá približne tak dlho, ako bolo telo dlho vystavované účinkom cigaretového dymu. No povedzte sami - nestojí za to prestať fajčiť a obrovským spôsobom tak prospieť svojmu organizmu? Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo sa rozhodli vyhrať boj nad cigaretou, esencia vám pomôže sa zbaviť myšlienok na cigaretu a neustálych myšlienok v hlave. Pomôže zvládnuť ťažkú krízu pri odvykaní.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru NEFAJČÍM a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Scieranthus - Chmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Večná ustaranosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyťaženosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vine - Vínna réva

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Senior

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Řepík lékařský 1, Slíva třešňová 6, Chmerek roční 28, Vinná réva 32, Bílý kaštan 35

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.