Úvod  \ Menopauza

Bachovy esence - Menopauza

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502021

Bachove esencie - MENOPAUZA

Menopauzou nazývame stratu menštruácie po prechode. Jej nástup je individuálna, môže sa objaviť v rozmedzí od 40. do 60. roku života. V priemere sa v Českej republike dostavuje u žien okolo 51 rokov. Obdobie menopauzy je úzko spojené s klimaktériom, ktoré je sprevádzané mnohými nepríjemnými prejavmi spôsobenými zásadnými zmenami v organizme. Úbytok hormónov v tele má za následok veľmi známe potenie, návaly tepla, poruchy spánku, búšenie srdca a ďalšie ťažkosti. Táto kombinácia je vhodná pre ženy v období menopauzy. Reguluje prejavy menopauzy a upokojuje psychiku. Prispieva k lepšej duševnej a psychickej pohode a vyrovnáva celkový stav mysle.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru MENOPAUZA a ich vplyv na ľudské emócie:

 

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Honeysuckle - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a glorifikovaná starých časov, ľútosť nad premárneným šancami, nezáujem o súčasnosť, stesk.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Prestať fajčiť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Osamelosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Močovopohlavného aparát

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 5 ks

Anti stress

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Gentian - Horec nahorklý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Vlašský ořech 33, Modřín opadavý 19, Chmerek roční 28, Rožec 5, Jilm 11, Zimolez kozí list 16

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.