Úvod  \ Mamička k pôrodu

Bachovy esence - Mamička k pôrodu

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502038

Bachove esencie - MAMKA K PORODU

Ženské telo sa radom fyziologických zmien pripravuje na stresovú situáciu po celé tehotenstvo. "Pôrodné činnosť, dĺžka pôrodu ale aj náhle príhody predstavujú fyzickú aj psychickú záťaž, ktorá vyvoláva v organizme ženy stresovú reakciu. Tá sa prejavuje úzkosťou, strachom, bledosťou, potením, zvyšuje sa krvný tlak, žena môže vracať alebo má pocit na zvracanie. Všetky tieto príznaky spôsobuje zvýšená hladina hormónov katecholamínov, hlavne kortizolu - jeho maximálna hladina v krvi je práve pri pôrode, "Táto kombinácia je vhodná pre nastávajúce mamičky, ktoré majú obavy a strach z pôrodu

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre MAMKA K PORODU a ich vplyv na ľudské emócie:

Mimulus - Kejkířka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhé, trápiť sa problémy ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o ne, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

Wild Oat - Stoklas větevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, surovom nadšenie a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Pre ženy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyťaženosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Strach

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Horčík - Aquamin

Cena: 9,54 EUR

Skladom: 7 ks

Schizandra - Klanopraška - tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.