Úvod  \ Koncentrácia

Bachovy esence - Koncentrácia

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502027

Bachove esencie - KONCENTRÁCIE

Sústredená myseľ je pokojná myseľ. Myseľ, ktorá je v pokoji, sa prirodzene usadzuje v mieri, vo vnútornom žiarivom priestore, ktorý je skutočne v každom z nás - avšak väčšinou viac či menej zakrytý všemožnými mraky, povinnosťami, starosťami, neurózami, strachy, potrebami, roztěkaností.Tato kombinácia je vhodná pre tých, čo sú nepozorní, zasnení, roztržitý, duchom inde. Pomáha bystriť a zlepšovať pamäť - upútať pozornosť.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru KONCENTRÁCIA a ich vplyv na ľudské emócie:

Clematis - Biela lesná réva - neprítomnosť duchom, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklony k mdloby, neschopnosť rozoznať realitu od fantázie, nepozornosť, zábudlivosť, apatia.

Honeysuckle - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a glorifikovaná starých časov, ľútosť nad premárneným šancami, nezáujem o súčasnosť, stesk.

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, ťažkosti so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúci problémy, nutkavé správanie.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sebadôvera I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Zelený jačmeň

Cena: 6,63 EUR

Skladom: 6 ks

Hnev

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Hryzenie nechtov

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Bílý kaštan 35, Habr obecný 17, Zimolez kozí list 16, Bílá lesní réva 9, Planná růže 37, Chmerek roční 28

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.