Úvod  \ Komunikácia

Bachovy esence - Komunikácia

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502026

Bachove esencie - KOMUNIKÁCIA

Slovo komunikácia pochádza z latinského communicare, ktorý znamená "spoločne niečo zdieľať, činiť niečo spoločným. Komunikácia v sebe teda nezahŕňa iba výmenu informácií medzi účastníkmi, ale aj podieľanie sa na celkovom dopadov správy a kontext ktorý môže celý význam tohto procesu pozmeniť. V tomto slova zmysle teda môžeme komunikáciu chápať skôr ako synonymum interakcie, procesu vzájomného ovplyvňovania a pôsobenia. Táto kombinácia je vhodná pre tých, kto nemá odvahu sa vyjadriť sám za seba, pomáha lepšie a ľahšie formulovať a vyjadrovať svoje názory a pocity bez ostychu.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru KOMUNIKÁCIA a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Heather - Vres obyčajný - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Mimulus - Čarodejka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Red Chestnut - Červený gaštan - prehnaná starosť o druhé, trápiť sa problémy ostatných a zaťažovať ich svojou prílišnou starosťou o ne, silné vnútorné spojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Cordyceps bylinný extrakt

Cena: 7,88 EUR

Skladom: 7 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia očista

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prvá pomoc SOS

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sexuálna túžba

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Řepík lekařský 1, Vřes obecný 14, Červený kaštan 25, Modřín opadavý 19, Kejklířka skvrnitá 20, Vlašský ořech 33, Rožec 5

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.