Úvod  \ Hyperaktivita

Bachovy esence - Hyperaktivita

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502040

Bachove esencie - HYPERAKTIVITA 

ADHD, hyperaktivita, hyperkinetickej poruchy, teda presnejšie porucha pozornosti s hyperaktivitou (skratka ADHD z anglického "Attention Deficit Hyperactivity Disorder" - porucha pozornosti s hyperaktivitou) patrí medzi tzv. Vývojom nervového poruchy. Jedná sa o vrodenú nerovnováhou centrálnej nervovej sústavy, zjednodušene povedané každá časť mozgu si zreje inak rýchlo, pričom si jeho jednotlivé časti vymieňajú informácie pomalšie, než je potrebné. To sa potom prejavuje nepozornosťou (mozog si nevie z množstva podnetov vybrať tie podstatné), motorickým nepokojom (dieťa je stále v pohybe) a impulzivita (časti mozgu, ktoré sú zodpovedné za kontrolu nášho správania a emocionálnych reakcií sú o krok pozadu za emocionálne silnými podnety , tzn., dieťa reaguje skôr, než si reakciu premyslí). Deti nie sú schopné regulovať svoje správanie, väčšinou pôsobí konfliktne až agresívne. Hoci hyperaktívne deti túžia po kamarátstvo, nedarí sa im vzťahy udržať a ich osamelosť ešte viac zvýrazňuje ich sociálne ťažkosti. Táto kombinácia je vhodná pre deti aj dospelých trpiacich hyperaktivitou.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru HYPERAKTIVITA a ich vplyv na ľudské emócie:

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenie, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Scleranthus - Hmerek ročné - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, labilita, náladovosť, nevypočítateľnosť, vnútorný nepokoj, nekoncentrovať.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Dospievajúca mládež

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Maca

Cena: 5,63 EUR

Skladom: 1 ks

Aloe vera bylinný extrakt

Cena: 8,29 EUR

Skladom: 6 ks

ŠTEKAJÚCI PES

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Pre ženy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.