Úvod  \ Chudnutie

Bachovy esence - Chudnutie

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502001

Bachove esencie - CHUDNUTIE

Najdôležitejšie pre každý štart chudnutie je silná motivácia. Ako spoznáte, že ste dostatočne motivovaní? Položte si pár otázok: Chcem naozaj schudnúť? Nebude mi vadiť sa obmedzovať a prekonať pohodlnosť? Zmierim sa s tým, že musím zabudnúť na výhovorky? Ak váhate, tak chudnutie odložte. Je totiž dosť pravdepodobné, že zlyháte, čo vám zrazí sebavedomie a skomplikuje ďalší pokus o chudnutí. Táto kombinácia bude nielen odstraňovať príčiny a následky vašej nadváhy, ale bude tiež usilovať o zmenu, ktorá bude trvalá. Odblokovanie vám pomôže meniť váš systém presvedčenia a zmeniť tak aj podobu vášho tela. Táto kombinácia je vhodná pre ľahšie docielenie zníženie hmotnosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru CHUDNUTIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .ovlivňuje slabú vôľu, ovlivnitelnos t

Oak - Dub letný - neochota prijímať pomoc od druhých, pocit, že človek musí všetko zvládnuť sám ao všetko sa postarať, prepracovávať sa, pocit dôležitosti je podmienený výkonnosťou a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie, než ostatní, vyčerpávať sa a málo odpočívať, zodpovednosť za druhé, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Beech - Buk lesný

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Závislosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Prestať fajčiť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 2 ks

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Luteín bylinný extrakt

Cena: 10,79 EUR

Skladom: 7 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč 4, Dub 22, Vlašský ořech 33 

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.