Úvod  \ Hryzenie nechtov

Bachovy esence - Hryzenie nechtov

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502036

Bachove esencie - HRYZENIE NECHTOV 

Hryzenie nechtov je najčastejšie spájané so stresom. Mnoho ľudí si však ani nemusí uvedomovať, že niečo podobné vykonáva. Nielen psychologické problémy, ale tiež zlé návyky sú hlavnou príčinou okusovanie nechtov. Ak si vybavíte, čoho sa počas dňa dotknete v práci alebo pri ceste domov hromadnou mestskou dopravou a následne si obhrýzate nechty alebo kožtičku okolo, je jasné, že nejde len tak o drobný problém. Hrozí toho viac, než si viete predstaviť. Táto kombinácia je vhodná pre tých čo si hryzú nechty.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru HRYZENIE NECHTOV a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovania.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Nespavosť I.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Choď za srdcom

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vypadávanie vlasov

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

Rakytník tinktúra kvapky

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 4 ks

Depresia

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 3 ks

PSÍK NA CESTÁCH

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Zeměžluč lékařská 4, Habr obecný 17, Dub letní 22, Planá růže 37, Oliva 23

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.