Úvod  \ Hnev

Bachovy esence - Hnev

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502020

Bachove esencie - HNEV 

Hnev je silná afektívne reakcie na prekážku, ktorá sa stavia do cesty pri dosahovaní nejakého cieľa alebo bráni rozvíjanie rokovaní. Ide o emóciu, ktorej pôvodným zmyslom bolo pripraviť jedinca na útok. Podľa intenzity sa rozlišuje rozzlobenost čiže zloba (najslabší), hnev, zlosť a zlosť (najsilnejší). Prejavy hnevu spravidla trvajú krátko, dlhodobejšom prejavom je hostilita (nepriateľstvo). Pretože hnev je primárne násilnou reakciou, snaží sa ho ľudia pokiaľ možno brzdiť, emočnými výjavy (napr. Sčervenaním, roněním sĺz, atď.). Pri veľkej zlosti sa miesto fyzického napadnutia uchyľujú skôr k urážkam, vyhrážkam. Prejavy hnevu najčastejšie narušujú vzťahy medzi ľuďmi. Nakoniec môžu viesť k izolácii a bolestné osamelosti. Aj keď prejavy hnevu majú často svoj dôvod, sú väčšinou prehnané a neprimerané situácii, ktorá je vyvolala. Vlastnosť, s ktorou človek ľahko podlieha hnevu, označujeme ako hnev. Fyziologickými prejavy hnevu sú niektoré zmeny v telesnej činnosti, smerujúce k zvýšeniu fyzickej sily organizmu - zvyšuje sa srdcový tep, stúpa krvný tlak, človek sčervená. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia zúrivo a neznášanlivo. Pomáha navrátiť pohodu a vyrovnanosť. Harmonizuje negatívne emócie a prináša pocit pokoja.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru HNEV a ich vplyv na ľudské emócie:

Beech - Buk lesný - netolerancie, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantská správanie, prílišná hrdosť a tvrdosť, hodnotenie ostatných, odsudzovanie, zatvrdilosť, prehnaná kritickosť, arogancia, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, neschopnosť vidieť svoje chyby, pocit, že "mám vždy pravdu", zarytost, agresivita.

Chicory - Čakanka obyčajná - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmieňovanie láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpustiť a zabudnúť, urážlivosť, sebaľútosť.

Holly - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

Vine - Vínna réva - dominancie, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, vykorisťovanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Štíhla línia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

STRACH U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Operácia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIU ZO STRACHU U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

AGRESIVITY U MAČKY

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Čekanka obecná 8, Buk lesní 3, Cesmína ostrolistá 15, Netýkavka žlázonosná 18, Žlutá vrba 38, Sporýš lékařský 31, Vinná réva 32

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.