Úvod  \ Dospievajúca mládež

Bachovy esence - Dospievajúca mládež

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502024

Bachove esencie - DOSPIEVAJÚCA MLADEŽ 

Obdobie puberty je veľmi náročná doba. Je to čas plný zmien. A nie každý mladý človek tieto zmeny dokáže uniesť. Niektorí dospievajúci sa môžu cítiť neschopne, neverí si alebo sa zle zapájajú do kolektívu. Aj pre tieto mladých ľudí máme riešenie. Špeciálna kombinácia esencií im určených, pomáha zvýšiť sebavedomie a podporuje požiadavky k zmenám.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru DOSPIEVAJÚCA MLADEŽ a ich vplyv na ľudské emócie:

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Holly - Cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamania, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, hnev.

Impatiens - Netýkavka žlázonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlení z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, hnev, "tlačenie na pílu", zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Larch - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s druhými, očakávania neúspechu, neochota púšťať sa do nových vecí, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých zážitkoch.

Mimilus - Čarodejka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existencii, zamestnanie, zo zubára, bolesti, operácie, autonehody, autorít, zlyhanie, úrazu, zvierat, nemocnice a podobne.

Vine - Vínna réva - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

Wild Oat - Stoklas větevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, surovom nadšenie a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

STARÁ MAČIČKA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

SMÚTOK U PSA

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Jinan bylinný extrakt

Cena: 5,29 EUR

Skladom: 1 ks

Vyčerpanie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia Pečeň kvapky

Cena: 3,83 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Sveřep větevnatý 36, Cesmína ostrolistá 15, Hořec nahořklý 12, Modřín opadavý 19, Kejklířka skvrnitá 20, Netýkavka žlázonosná 18, Vinná réva 32

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.