Úvod  \ Detoxikácia očista

Bachovy esence - Detoxikácia očista

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502029

Bachove esencie - DETOXIKÁCIA - OČISTA

Často sa cítite unavení a to bez zjavnej príčiny? Pokiaľ si pripadáte fyzicky aj psychicky úplne vyčerpaní, zamerajte sa na riadnu očistu tela. Pri detoxikácii pamätajte predovšetkým na odľahčenú stravu. Pomôžete tak nielen k zlepšeniu funkcie pečene, ale aj čriev. Tie triedi nežiaduce látky v tele a následne ich vylučujú. Kombinácia Bachových esencií určených pre pomoc s očistou tela, zrýchľuje účinky detoxikácie. Pomáha k lepšej duševnej pohode a vyrovnáva stav mysle.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre DETOXIKÁCIA - OČISTA a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovania z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Crab Apple - Plané jablko - očista na fyzickej i psychickej úrovni, prehnaná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, hladovka a pôst.

Elm - Brest - pocit momentálneho nezvládnutie úlohy, nedôvera vo vlastné výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenia zodpovednosťou najmä vtedy, keď človek sám ostatné presvedčil, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástol cez hlavu.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staranie sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je moc, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Vervain - Železník lekársky - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetky sebou, preháňania, horlivosť, prehnaná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snaha je napraviť, všetko robiť lepšie ako stopercentne, presviedčanie ostatných, ako by mali žiť a čo by mali robiť.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Willow - Vŕba žltá

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Pečeňové zmes tinktúra kvapky HEPAMIX

Cena: 5,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Chudnutie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia + Pečeň

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 4 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence  - Řepík lékařský 1, Voda z léčivých pramenů 27, Jilm 11, Oliva 23, Plané jablko 10, Sporýš lekařský 31

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.