Úvod  \ Depresia

Bachovy esence - Depresia

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502019

Bachove esencie - DEPRESIE

V dnešnej dobe je depresia bohužiaľ už častým javom. Vzniká z dlhodobej životnej nespokojnosti. Prejavuje sa neustálou skľúčenosťou, precitlivenosťou či mrzutostí. Proti depresii môžete bojovať antidepresívami, ktoré vám predpíše psychiater. Odporúčame však účinnejší metódu. Namiešame vám špeciálnu kombináciu esencií, ktorá vám zlepší náladu, navodí vnútorný pokoj mysle a vyrovnanosti.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru DEPRESIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Gorse - hlodáš európsky - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že nemôže nastať uzdravenie, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálne a kríza stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnost, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Star of Bethlehem - bledavka Okoličné - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľké zľaknutie, kríza, strach pri chorobách a bolestiach, najmä chronických a vleklých.

Sweet Chestnut - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenie, bezvýchodiskovosti, dosiahnutí hranice únosnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, zlyhanie síl, "temná noc duše", žiadna nádej.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Nespavosť II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Bolesť hlavy

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

STARÝ PSÍK

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Sebadôvera II.

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Detoxikácia očista

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Hlodaš 13, Jedlý kaštan 30, Snědek okoličnatý 29, Planá růže 37, Hořec nahořklý 12, Hořčice polní 21, Žlutá vrba 38

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.