Úvod  \ Clivoty

Bachovy esence - Clivoty

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502010

Bachove esencie - CLIVOTY 

Stýskání je: "Stav, kedy v našom živote vznikla nejaká medzera, ktorá je zaplnitelná len a len a len tým, čo v nej bolo pôvodne." Stýskání môže byť po čomkoľvek aj po komkoľvek. Koľko času potrebujeme, aby sme sa s medzerami v našich životoch vyrovnali? Môžu sa tieto medzery ešte vôbec niečím naplniť? Je stýskání liečiteľné? (Ak by to bola choroba, čo asi nie je, ale dostaneme sa z toho?). Sú to napospol veci, ktoré už nejdú vrátiť, pretože tí ľudia a čas, v ktorom človek tie situácie žije už nie sú. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí potrebujú pomôcť pri smútku, zdvihnúť náladu a vrátiť do života zluči.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru CLIVOTY a ich vplyv na ľudské emócie:

Gentian - Horec nahorklý - depresia, skepsa, malomyseľnosť, sklamanie, neschopnosť vysporiadať sa s ranami osudu, pocit, že sa zlé veci dejú náhodou a človek je preto náhodnú obetí, sebemenší neúspech pôsobí veľké problémy, stále ale ešte je nejaká nádej.

Gorse - hlodáš európsky - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že nemôže nastať uzdravenie, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.

Mustard - Horčica poľná - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálne a kríza stredného veku, melanchólia, uzavretie sa v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnost, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.

Sweet Chestnut - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenie, bezvýchodiskovosti, dosiahnutí hranice únosnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, zlyhanie síl, "temná noc duše", žiadna nádej.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

Wild Rose - Planá šípková ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Willow - Žltá vŕba - pocit obete osudu, krivdy, zatrpknutosť, zvádzanie viny na druhej.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Sebapoznania

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Maca

Cena: 7,04 EUR

Skladom: 5 ks

Nočné mory

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Žiarlivosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rock Water - Voda z liečivých prameňov

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 3 ks

Pupočníkovec ázijský

Cena: 3,00 EUR

Skladom: 6 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Obsahuje tyto esence - Hlodaš 13, Divoká hořčice 21, Hořec 12, Jedlý kaštan 30, Planá růže 37, Vlašský ořech 33, Žlutá vrba 38

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.