Úvod  \ Choď za srdcom

Bachovy esence - Choď za srdcom

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502009

Bachove esencie - JDI ZA SRDCOM

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí chcú veriť svojej intuícii a nájsť najlepšie životné cestu - pomôže sa poučiť a zmoudřet zo životných skúseností.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíre JDI ZA SRDCOM a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Cerato - Rožec - neschopnosť vypočuť vlastnú intuíciu, obracanie sa neustále o radu k druhým, veľká ovplyvniteľnosť, uznávaní konvencií, uposlúchnutie názorov druhých aj vo svoj neprospech.

Chestnut Bud - Poupě pagaštanu - opakovanie chýb a rovnakého správanie, ťažkosti s učením nových vecí, lipnutie na starých vzorcoch správania, nepoučitelnost, nepozornosť, recidívy, zábudlivosť, roztržitosť.

Pine - Borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosti, ospravedlňujúce vyjadrovania.

Rock Water - Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, strnulé názory, prehnaná ctižiadosť, fanatizmus, lipnutie na princípoch, prísna výchova, tvrdosť, nemilosrdnosť a bezcitnosť k sebe i druhým, veľký dôraz na disciplínu.

Wild Oat - Stoklas větevnatý - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, surovom nadšenie a potenciálu, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácie.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

 

Hnev

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Nefajčím

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Rock Rose - Devätorník peniažtekový

Cena: 10,08 EUR

Skladom: 1 ks

Zlosť

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Vyčerpanie energie

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Spánok

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

 Obsahuje tyto esence - Borovice 24, Poupě jírovce 7, Rožec 5, Voda z léčivých pramenů 27, Sveřep větevnatý 36, Zeměžluč 4

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.