Úvod  \ Vyčerpanie energie

Bachovy esence - Vyčerpanie energie

8,71 EUR

Výrobca: Bachovy esence

Množstvo: 30 ml

Skladom: >10 ks

Kat. číslo: 3502030

Bachove esencie - VYČERPANIE ENERGIE

Únava je prirodzenou reakciou organizmu na fyzickú alebo dusenie námahu, signálom k odpočinku, rovnako ako je hlad signálom na doplnenie energie. Ak sa jedná dlhodobé vypätie a prepínania, môže dôjsť k vyčerpaniu organizmu takým spôsobom, že už bežná regenerácia nestačí, potom hovoríme o chronickej vyčerpanosti. Táto vyčerpanosť však nemusí byť svojou podstatou totožná s chronickým únavovým syndrómom. V každom prípade je vhodné vnímať a rešpektovať signály, ktorými nás organizmus upozorňuje na potrebu korekcie životného štýlu. Súčasne je nutné obmedziť konzum povzbudzujúcich látok, najmä kávy a alkoholu a dopriať si čas na zdravý spánok a aktívny pobyt na čerstvom vzduchu. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia úplne vyčerpane a prepracovaný. Pomáha získať enrgii a nadšenie v každom dni.

 

Bachove esencie obsiahnuté v elixíru VYČERPANIE ENERGIE a ich vplyv na ľudské emócie:

Centaurami - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších", strach z autorít, hanblivosť, slabosť .

Hornbeam - Hrab obyčajný - únava, ktorá je najsilnejšou ráno, neschopnosť sa "rozbehnúť", duševné preťaženie a únava, pocit, že je toho veľa, deptající pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", po prebudení pocit väčšej únavy ako pred zaspaním.

Oak - Dub letný - neochota prijímať pomoc od druhých, pocit, že človek musí všetko zvládnuť sám ao všetko sa postarať, prepracovávať sa, pocit dôležitosti je podmienený výkonnosťou a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie, než ostatní, vyčerpávať sa a málo odpočívať, zodpovednosť za druhé, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.

Olive - Oliva - telesná a duševná únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom záprahu, pri staranie sa o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je moc, vyčerpanie prehnanými vysokými požiadavkami okolia.

Wild Rose - Planá šípková rúž e - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

 

Dávkovanie:

Liečebná fľaštička je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja Ak pocítite potrebu užívať je častejšie, samozrejme môžete. A keďže sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.

Učenie intuícia

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Pečeňové zmes tinktúra kvapky HEPAMIX

Cena: 6,04 EUR

Skladom: >10 ks

Mučenka tinktúra kvapky

Cena: 4,83 EUR

Skladom: 2 ks

Cordyceps bylinný extrakt

Cena: 7,88 EUR

Skladom: 5 ks

Medea - Zmes pre lepší spánok tinktúra kvapky

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 10 ks

Clivoty

Cena: 8,71 EUR

Skladom: >10 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Prevádzkovateľ

Brydex s.r.o.

IČ: 08697876

info@epps.cz

Kontakty

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.